Про фонд

БО “Благодійний фонд Моноліт”

Історія становлення фонду

Благодійний фонд «Моноліт» був створений в грудні 2015 року на базі однойменної спортивної організації, яка на той момент вже існувала 3 роки і сприяла розвитку спорту як у м.Дніпро, так й за межами Дніпропетровської області.

Завдяки створенню мережі фітнес-клубів «MONOLIT- GYM», всього за 5 років близько 4 тис. осіб різного віку знайшли себе в спорті та понад 300 спортсменів досягли серйозних результатів в змагальних дисциплінах.

Спочатку керівник «Моноліту» – Олександр Кабанов – планував разом зі своєю командою надавати всебічну підтримку починаючим, і не тільки, спортсменам, в т. ч. давати їм можливість брати участь у чемпіонатах різних рівнів. І за найкоротший термін мета була досягнута.

Але одного разу…

«В одному з наших залів займалася дівчина-волонтер, – розповідає А. Кабанов. – Якось вона попросила нас допомогти в транспортуванні групи дітей-хворих ДЦП з місцевого спецінтернату до місця проведення для них пікніка.

Наша організація найняла маршрутки, і п’ятеро спортсменів погодилися супроводжувати дітей на природу. Кажучи чесно, для нас це був незабутній день: хлопці грали з малюками у футбол, готували для них шашлики й просто спілкувалися …

Саме в той момент і виникла ідея розширити рамки діяльності нашої організації та надавати допомогу тим, хто її потребує ».

Так виник Благодійний фонд «Моноліт».

Напрямки діяльності

Сьогодні ми намагаємося надати допомогу тим, хто дійсно її потребує та вичерпав всі можливості отримання підтримки від держави.

Під опікою Фонду знаходяться дніпровські дитячі будинки, центри соціально-психологічної реабілітації дітей, в т. ч. інвалідів, будинок малятка, а також 2 дитячих будинку, які знаходяться на території Херсонської області, де відкрито наше представництво.

Перебуваючи на державному забезпеченні, на жаль, саме діти, які живуть в зазначених установах, в останні роки відчувають потребу не тільки в продуктах харчування, засобах особистої гігієни та одягу. Коштів, що виділяються державою на дані комунальні заклади, часом, не вистачає на оплату за електроенергію та опалення. Доводиться вирішувати й ці питання.

Ми тісно співпрацюємо з Дніпропетровською обласною дитячою клінічною лікарнею, надаючи адресну фінансову й моральну підтримку дітям, які страждають онкологічними та гематологічними захворюваннями. Крім того, силами Фонду здійснено ремонт палат відділення гематології.

Хворим діткам, які щохвилини борються за своє життя, потрібна допомога дорослих, підтримка, розуміння! Наша команда закликає Вас робити добро разом з нами! Адже навіть маленький внесок є безцінним та дуже важливим!

Потребують допомоги й дорослі. При Свято-Покровському храмі, розташованому в Оцинковці (Дніпропетровська область), мешкають переселенці із зони ООС. Також тут знаходиться освітній центр, де проходять навчання 80 дітей. У трапезній храму організовано безкоштовне харчування як для учнів, так й для всіх, хто потребує. Кажуть, Бог допомагає руками людей. У міру можливості Фонд через храм надає допомогу й цим нашим співвітчизникам.

Наш фонд існує вже більше 5 років. Ми робимо найкраще для всіх дітей.

Чим ми допомагаємо постійно:

– Новий одяг відповідний за розміром
– Смачна і корисна їжа
– Медичний огляд і лікарські препарати
– Розвиток і дозвілля для кожної дитини