БЛАГОДІЙНІСТЬ – ОДНА З ФОРМ БЕЗКОРИСЛИВОЙ ДОПОМОГИ

Починаючи з 2007 року, в Україні відзначається День благодійності, який цього разу припав на 11 грудня. Основна його мета – утвердження принципів милосердя та гуманізму, активне сприяння розвитку благодійної діяльності.

Команда монолітовців також вирішила відзначити 💙День благодійності 💛 та завітала до Закарпатської обласної військової адміністрації, щоб передати туди 7-кіловатний електрогенератор Energy T7000ТЕ.

Зазначимо, що цей генератор днями був придбаний за власні кошти сім’ї нашого волонтера Романа та є їхнім благодійним внеском у загальну справу БФ «Моноліт». 💙Дякуємо, Романе, тобі і твоїм близьким за цей благородний вчинок!💛

В свою чергу, Закарпатська ОВА потрапила у поле зору нашій команди неспроста. За місяці війни колективом цього державного органу на чолі з Віктором Микитою було чимало зроблено, зокрема, для переселенців, які знайшли тимчасовий прихисток на Закарпатті, та співгромадян з інших регіонів України. Так, за останній час багато гуманітарного вантажа ними було відправлено до звільненого Херсону.

На фото: президент БО «БФ «Моноліт» Олександр Кабанов передає генератор заступнику голови Закарпатської ОВА Петру Добромільському.🤝

У Святому Письмі говориться: «… блаженніше давати, ніж приймати». Тож робить посильні внески до будь-якої доброї справи!