ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня п.р. вже у 72-й раз визначається Міжнародний день захисту дітей, який був започаткований конгресом Міжнародної демократичної федерації жінок у листопаді 1949 року (м.Париж).  Тоді – у перші післявоєнні роки, коли спогади про жахи Другої світової були ще «свіжими», – жінки багатьох країн дали клятву безперестанно боротися за забезпечення миру на планеті, адже це – єдина гарантія щастя дітей.

На жаль, що таке війна, не з чуток тепер знають й жителі сучасної України… Розв’язують війни тільки дорослі, але страждають від них й діти! 243 загиблих, 446 поранених діточок – таки офіційні дані були станом на ранок 31.05.2022 р. Та ні хто не буде вести статистику, скільки дитячих життів покалічить ця війна, залишивши їх без батьків, інших родичів, друзів та домівок… У багатьох дитячи спогади тепер будуть зв’язані й зі скитаннями у пошуках тимчасових притулків.

Сьогодні представники Фонду «Моноліт» побували у двох волонтерських центрах, які турбуються про переселенців з дітьми. Так, до с. Орлівщина  наші волонтери відвезли м’ясні півфабрикати (10 кг ковбасок, 15 кг пельменів, 10 кг котлет) і 13 подарункових пакетів для діточок (розмальовки, кольорові олівці, точила, фломастери та воскові крейди). До Магдалинівці теж завезли півфабрикати (35 кг пельменів, 15 кг ковбасок, 15 кг котлет), 240 л бутильованої води і 13 подарункових пакетів для діточок (розмальовки, кольорові олівці та гелеві ручки, точила, воскові крейди).    

Команда Фонду «Моноліт» висловлює щиру подяку своїм партнерам за надані м’ясні півфабрикати – ПП Полубехіна М.О. та воду – ТОВ «СК «СКАТ», а також нашому волонтеру – Миколі Ткалічу за транспортування на особистому авто.

ОБ’ЄДНУЄМОСЯ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ ТА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО!