БУДЬ-ЯКА ДОПОМОГА – ВАГОМА!

Завжди приємно дивитися фотозвіт від наших захисників про отримання допомоги від Фонду. На них вони посміхаються, незважаючи на те, що знаходяться на передовій в, м’яко кажучи, складних умовах.  Але, на жаль, з метою безпеки вимушені їхні обличчя приховувати під смайлами.

Сьогодні ми дякуємо нашому волонтеру Романові, який за особисті кошті придбав та відправив трьом захисникам з різних військових підрозділів те, що на дану мить їм було потрібно: одному – глушник та планку «ластівчин хвіст» на РПК, другому – велику банку протеїну, третьому – тактичний пояс РПС.

Днями були й «колективні поставки». Так, 28 червня БФ «Моноліт» передав до 128-ї бригади ТрО: 57 банок згущеного молока, 240 л води (дякуємо партнерам – ТОВ «СКАТ»), 20 зубних щіток, 5 зубних паст, 40 тактичних баффів, 20 одноразових душів, маскувальні сітки.

Друзі! Подяка усім, хто допомагає нам зібрати такі гуманітарні пакунки – для військових чи цивільних,  – всім, хто робить це від щирого серця, але віддає перевагу залишатися інкогніто.    

Ще одна благодійна посилка від нашого Фонду – з 40 тактичними аптечками – була відправлена до миколаївських волонтерів (Niko.Volunteers), де всі вони були доповненні медикаментами вже від місцевих волонтерів та передані до 36-ї бригади ВСУ.    

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО БЛАГОДІЙНОСТІ – РАЗОМ ДОПОМОЖЕМО ТИМ, ХТО НАС ЗАХИЩАЄ!