Допомога дитячим будинкам

Сьогодні можна побачити безліч закликів, які розповсюджуються через ЗМІ, надавати допомогу медпрацівникам і самотнім людям похилого віку (від фінансової – на закупівлю засобів індивідуального захисту до адресної – забезпечити продуктовими наборами та ліками). Відразу обмовимося, нічого не маємо проти цих звернень, навпаки, підтримуємо і зі свого боку робимо посильний внесок.

Але є в нашій країні ще одна категорія громадян, про яку дуже часто забувають у спокійний час, не кажучи вже про нинішній – в умовах пандемії. Йдеться про дітей, які проживають в дитячих будинках, інтернатах, що перебувають в реабілітаційних центрах. Вони теж стали заручниками нездорового економічного стану в країні й абсолютно також схильні до ризику заразитися підступним вірусом.
Тільки вони мовчать, тому що діти …
Йдеться і про персонал, який обслуговує цих діток на територіях зазначених закладів. Вони теж мовчать, за роки звикнувши, що рішення проблем їх комунальних установ – не є першочерговим завданням для можновладців. Ось і намагаються самостійно шукати вихід із ситуації, що склалася …

«Не повинно так бути !!! Ми – громадяни однієї країни, пандемія – проблема загальна. І розв’язати цю проблему ми можемо тільки згуртувавшись! – говорить директор БО «Благодійний фонд« Моноліт »Олександр Кабанов. – Зрозумійте, ніхто не застрахований від ризику зараження на коронавірус. І тут неважливо, скільки тобі років та яке у тебе матеріальне положення. РИЗИК Є У ВСІХ!

Але, на мій погляд, коронавірус – це, перш за все, іспит на людяність й самодисципліну. Давайте, не будемо залишатися у сторонці від очевидних проблем. Я хочу звернутися до представників бізнесу: є можливість – допоможіть нужденним продуктами, засобами індивідуального захисту та дезінфекції. Це можна зробити як самостійно, так й через наш Фонд. У нас є адреси тих, кому потрібна допомога. Телефонуйте на «гарячу лінію» БО «БФ« Моноліт »» за номером 097 991 98 99.

Якщо серед ваших знайомих, сусідів є малозабезпечені сім’ї, або самотні люди похилого віку, також звертайтеся на «гарячу лінію», постараємося допомогти.
Крім того, закликаю всіх бути дисциплінованими та виконувати вимоги карантину: без потреби не виходити на вулицю, частіше мити і дезінфікувати руки; в громадських місцях дотримуватися дистанції 1.5-2 м, носити маски та рукавички»

photo_2020-04-07_21-22-12
photo_2020-04-07_21-22-11 (2)
photo_2020-04-07_21-22-11
photo_2020-04-07_21-22-13
photo_2020-04-07_21-24-50

Попередня
Наступне

Отже, ми працюємо! Сьогодні, 31 березня, представники БО «Благодійний фонд« Моноліт »» доставили до Центрів соціально-психологічної реабілітації дітей м. Дніпра, які розташовані по вулицях Янтарна (« Барвінок ») та Тверська, партії багаторазових масок зі змінними фільтрами, а також моркви – одного з кращих овочів для підвищення імунітету.

Крім того, адресно відвідали кілька малозабезпечених мешканців міста, забезпечивши їх продуктовими наборами та багаторазовими масками зі змінними фільтрами.

Приєднуйся до нас!
Телефонуйте на «гарячу лінію» (097) 991 98 99 або пишіть в ОП. Ми також є в Telegram