Дитяче відділення гематології ОДКЛ

Щороку у 1000 українських дітей виявляється онкологічне захворювання. За цим показником країна займає 5 місце в Європі. Також відзначено, що злоякісні захворювання стоять на 7 місці з причин дитячої інвалідності. У дітей в Україні найчастіше діагностується ураження крові і мозку. У структурі дитячої онкогематології ці дві патології становлять 43% у дівчаток і 49% у хлопчиків.

Що стосується найбільш поширеного в Україні злоякісного захворювання у дітей – гострого лейкозу – то фахівці відзначають, що при дотриманні рекомендацій по лікуванню стійкої ремісії вдається досягти практично у 80% маленьких пацієнтів.

Благодійний фонд «Моноліт» створений для благодійної діяльності, спрямованої на сприяння діяльності у сфері профілактики та лікування дитячих онкологічних захворювань! Благодійний фонд допомоги дітям з гематогенним захворюваннями надає фінансову, моральну, духовну підтримку дітям які страждають на онкологічні та гематологічні захворювання.

На даний час, на базі дитячого відділення гематології нашої клініки, силами фонду здійснено ремонт палат відділення, неодноразова допомога медикаментами та продуктами харчування для хворих діток, а також моральна підтримка дітей та їх сімей.

Головна наша мета – донести до кожного, що рак – хвороба страшна, але його можна перемогти спільно! Ми хочемо згуртувати суспільство для допомоги і підтримки діткам. Загальна благодійність – ось головна зброя в боротьбі з байдужістю!

Багато хто з нас готові ділитися з ближніми. Але справжнє прояв благодійності тільки тоді, коли віддаєш те, що необхідно і тобі самому.

«Благотворність тільки тоді благотворіння, коли воно жертва» (Л. Толстой).


Благодійний фонд допомоги «Моноліт» закликає всіх надати посильну допомогу хворим діткам. Але знайте, що з Вашої допомогу море страждань і болю зменшилася на одну краплю! Зробіть це прямо зараз!

Величезне спасибі всім членам громадської організації і небайдужим людям за надану допомогу і сподіваємося на продовження сотруднічіства.

Куратор проекту лікар ортопед – травматолог ОДКБ, член громадської організації та благодійного фонду Портретний Євген Олексійович