Коронавірус – іспит на людяність

Як вже повідомлялося, волонтери БО «БФ «Моноліт» побували у 2-х Центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, які знаходяться в лівобережній частині м. Дніпра. Туди були доставлені партії масок багаторазового користування та моркви, яка є одним з найкращих овочів, що підвищують імунітет.

Ця акція була продовжена. Волонтери Фонду завітали до Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» (вул. Тополина, 33) і Спеціалізованого медико-реабілітаційного центру для дітей та підлітків (вул. Тополина, 41), куди також завезли багаторазові маски зі змінними фільтрами, антисептики та моркву.

Але, на жаль, у Дніпрі та в області – це не єдині комунальні заклади, де цілодобово перебувають діти. Їм теж потрібна допомога, особисто зараз – під час карантину.

Якщо ви маєте змогу та бажання долучитися до наших акції, зателефонуйте за номером (097) 991 98 99.

Наостанок хочемо нагадати: будь-яка маска чи респіратор є неефективними, якщо ними прикривати лише рота або носити їх на підборідді. Та гумові рукавиці не будуть дієвими засобами захисту, якщо ви торкаєтеся руками обличчя! Також пам’ятайте, що карантинні заходи – це тимчасові незручності, які допомагають зберегти мільйони життів. Тому залишайтеся вдома!Бережіть себе та своїх близьких!