БЛАГОДІЙНІСТЬ ПОЗА МЕЖАМИ

Днями до БО «БФ «Моноліт»» звернулася багатодітна мати, яка разом з чоловіком та п’ятьма дітьми проживає в одному з сіл Рівненської області. Жінка розповіла, що через карантин її чоловік, якій працював слюсарем на фірмі, вже як місяць залишається без роботи.

«…Як малозабезпечена сім’я, допомоги не отримуємо. Прошу, допоможіть, якщо можна, будь ласка, продуктами для дітей», – написала у своєму листі Ірина.

Раніше ми повідомляли, що волонтери нашого Фонду наприкінці березня п. р. передали декільком малозабезпеченим дніпрянам продуктові набори та багаторазові маски зі змінними фільтрами. Не залишилося без уваги з боку дирекції Фонду й прохання Ірини.

29 квітня «Новою поштою» посилка з продуктовим набором була відправлена до Рівненської області, а Фонд таким чином розширив територіальні межі своєї благодійності.

Якщо Ви маєте бажання долучитися до наших благодійних акцій, але не знаєте як це зробити, телефонуйте за номером «гарячої лінії» Фонду (097) 991 98 99 або пишіть в особистих повідомленнях.