В ТАНДЕМІ З ДЕПУТАТОМ

4 травня 2020 року – вже 54 добу жителі України намагаються зупинити розповсюдження коронавірусу серед населення.  Завдяки своєчасно введеним карантинним заходам, ми маємо не таку жахливу картину наслідків «атаки» на людей з боку COVID-19, ніж у багатьох державах світу. Але, як попереджає МОЗ, ще занадто рано говорити про повне зняття карантинного режиму.  Попереду нас очікує:  продовження носіння захисних масок та рукавичок, дезінфекція рук й приміщень, дотримання дистанцій у 1.5-2 м, тощо. Тому, зокрема, залишається актуальним питання придбання масок, у т.ч. для працівників дитячих будинків та дітей, які там проживають цілодобово.  

Раніше нами повідомлялося, що волонтери БО «БФ «Моноліт» за місяць двічі побували у дніпровських центрах соціально-психологічної реабілітації дітей  – по вулицям  Янтарна («Барвинок») та Тверська. Цього разу представники Фонду до дитячих будинків завітали не одні, а з депутатом  Дніпровської міської ради Сергієм ПУСТОВИМ.

«Днями ми звернулися до кількох депутатів  з пропозицією долучитися до акції нашого Фонду по придбанню захисних масок для дорослих та дітей з дитячих будинків. Й першим на це звернення відреагував Сергій Пустовий. Разом зі своєю помічницею Юлією Ковальською він привіз у ці будинки багаторазові й разові захисні маски та солодощі, – розповідає директор Фонду Олександр КАБАНОВ. – Ми дякуємо Сергія Володимировича за оперативність та небайдужість. До речі, це яскравий приклад своєчасної допомоги. У таких будинках в середньому проживають від 40 до 100 дітей у віці 3-18 років, а працюють 50-80 дорослих, більш з яких знаходяться у, так званій, зоні ризику. Якщо не допомогти їм зі засобами індивідуального захисту, то будемо мати те ж, що вже сталося у Київської області, де підтвердився коронавірус у помічника вихователя дитячого будинку.  Тільки уявіть, до яких плачевних наслідків це може привести!..»

Шановний відвідувачу сайту! Якщо Ви маєте змогу та бажання долучитися до наших акції, зателефонуйте за номером (097) 991 98 99. З діючими акціями можна ознайомитися у розділі «Збір коштів».