Програма “Дрони для перемоги”

Програма “Дрони для перемоги”

Ініціатива дронів: на передовій інновацій та безпеки

У відповідь на зростаючі виклики сучасності БФ МОНОЛІТ представляє програму підтримки розробки та виробництва дронів, яка є втіленням нашого непохитного зобов’язання перед обороною та безпекою України.

захист на службі нації

У тісній співпраці з передовими національними виробниками, ми зосереджені на створенні інноваційних безпілотних літальних апаратів, які є важливим елементом у стратегії захисту наших воїнів на фронті.

Стратегічна мета та діяльність 2024

Інтеграція та розвиток

Забезпечення військових сучасними технологічними рішеннями, дронами, є вирішальним фактором на сучасному полі бою.

Наша програма спрямована на інтеграцію найновіших розробок у сфері БПЛА для ефективної розвідки, моніторингу та логістики, значно підвищуючи безпеку та ефективність воєнних операцій.

Освітній онлайн проект

Особлива увага приділяється освіті та підготовці кадрів. Заплановане відкриття онлайн-школи для операторів та техніків дронів у 2024 році стане важливим кроком у підготовці кваліфікованих фахівців.

Школа пропонуватиме всебічні програми, розроблені спільно з провідними експертами галузі, що охоплюють як теоретичні, так і практичні аспекти використання, обслуговування та ремонту дронів.

Ми прагнемо не тільки розширити можливості української оборони за допомогою технологій дронів, але й відкрити нові перспективи для молодих та амбітних спеціалістів у цій галузі.

Наша ініціатива сприяє розвитку міцної науково-технічної бази, яка забезпечує Україну необхідними засобами для ефективної відсічі ворожим загрозам та подальшого розвитку високотехнологічних оборонних можливостей.

Олександр Кабанов

Залучення та розвиток спільноти

Значущою частиною нашої програми є залучення широкої громадськості до процесу підтримки та розвитку вітчизняного виробництва дронів.

Ми плануємо реалізувати ряд ініціатив, спрямованих на підвищення обізнаності про важливість дронів у сучасних оборонних стратегіях, а також на залучення інвестицій та донатів від приватних осіб та корпоративних партнерів.

Це допоможе не лише забезпечити стале фінансування проектів, але й створити нові робочі місця та сприяти розвитку національної економіки.

Партнерство та співпраця

Одним із ключових аспектів успіху нашої програми є встановлення міцних партнерських відносин з університетами, науково-дослідними інститутами та промисловими підприємствами.

Це співробітництво не лише сприятиме обміну знаннями та досвідом, але й прискорить розробку новітніх технологій, забезпечивши таким чином передові рішення для потреб оборони країни.

Ми закликаємо всіх, хто поділяє наші цінності та бачення, приєднатися до нашої ініціативи.

Ваша підтримка може виражатися в різних формах: від волонтерської діяльності та надання експертних знань до фінансових внесків та участі в освітніх програмах.

Приєднуйтесь до нас у цій благородній місії

Разом ми здатні досягти неймовірних результатів та забезпечити безпеку нашої нації.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ

Як можна дізнатися, на що йдуть зібрані кошти?

Ваші кошти будуть використані на підтримку програми, яку ви обрали. У випадку внеску без вказівки програми, фонд розподілить вашу пожертву за потребою.

Чи прозора діяльність вашої організації?

Так, ми дотримуємось принципів прозорості. Всю звітність по кожній програмі можна переглянути на сайті

Як я можу допомогти зі збором коштів?

Ви можете поширювати інформацію в соцмережах або використовувати наш QR-код для збору: Завантажити QR pdf