Програма “Підтримка захисників”

Програма “Підтримка захисників”

Підтримка воїнів ВСУ:
Відданість, Відповідальність, Незламність

Наша благодійна організація присвятила себе наданню всебічної підтримки героям, що захищають суверенітет та незалежність України у складних умовах сучасного конфлікту.

Віддаючи належне героїзму наших воїнів, ми реалізуємо комплексні програми допомоги: гуманітарна підтримка воїнів, та ремонт автомобілів, зламаних при бойових діях.

Стратегічна мета та діяльність 2024

Технічна незламність на передовій

Ми забезпечуємо ремонт та обслуговування автомобільної техніки воїнів, задіяних у зоні бойових дій.

Співпрацюючи з автосервісами, керованими ветеранами війни, ми не лише відновлюємо техніку до бойової готовності, але й передаємо естафету досвіду та знань молодшим поколінням.

Це дозволяє забезпечити надійність та безпеку наших воїнів на фронті.

Гуманітарна підтримка ЗАХИСНИКІВ

Наша програма гуманітарної підтримки охоплює постачання продуктів харчування, одягу, засобів обігріву, та інших важливих товарів для виживання у важких умовах.

Відданість задоволенню базових потреб наших героїв є критичною для їхньої моральної та фізичної стійкості.

Ми закликаємо всіх, хто розділяє наше бачення та відчуває відповідальність перед нашими героями, приєднатися до нашої ініціативи. Ваша участь може бути різноманітною: від фінансових внесків до добровольчої роботи. Кожен внесок, незалежно від його розміру, має велике значення та сприяє підтримці наших захисників.

Олександр Кабанов

Разом до перемоги

Підтримка наших воїнів – це не лише вияв поваги та вдячності за їхній величезний внесок у захист нашої країни, але й вклад у наше спільне майбутнє, в якому пануватимуть мир та безпека. Кожна ініціатива, кожен внесок зближує нас до цієї мети, зміцнюючи дух наших воїнів та демонструючи їм, що вони не одинокі у своїй боротьбі.

Ваша допомога – наша сила

Долучайтеся до нас, щоб разом забезпечити неперервну підтримку наших захисників. Ваша участь може виразитися в організації зборів, участі у волонтерських програмах, поширенні інформації про наші ініціативи чи просто у висловленні слова підтримки. Кожна дія, велика чи мала, має величезне значення.

Ми відкриті до співпраці з усіма, хто поділяє наші цінності та готовий внести свій вклад у підтримку наших воїнів. Відвідайте наш веб-сайт, щоб дізнатися більше про те, як ви можете долучитися, або зв’яжіться з нами безпосередньо, щоб обговорити можливості співпраці.

Ми закликаємо всіх, хто поділяє наші цінності та бачення, приєднатися до нашої ініціативи.

Ваша підтримка може виражатися в різних формах: від волонтерської діяльності та надання експертних знань до фінансових внесків та участі в освітніх програмах.

Приєднуйтесь до нас у цій благородній місії

Пам’ятайте, що разом ми сильніші, і кожен внесок веде нас до перемоги та мирного майбутнього для України.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ

Як можна дізнатися, на що йдуть зібрані кошти?

Ваші кошти будуть використані на підтримку програми, яку ви обрали. У випадку внеску без вказівки програми, фонд розподілить вашу пожертву за потребою.

Чи прозора діяльність вашої організації?

Так, ми дотримуємось принципів прозорості. Всю звітність по кожній програмі можна переглянути на сайті

Як я можу допомогти зі збором коштів?

Ви можете поширювати інформацію в соцмережах або використовувати наш QR-код для збору: Завантажити QR pdf