СИЛЬНІ для СЛАБКИХ

20 травня відбулася чергова акція милосердя з боку БФ “Моноліт”. Цього разу волонтери Фонду завітали у “Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини” ДОР (м. Дніпро, вул. Петрозаводська, 371-а), де цілодобово мешкають 105 малюків у віці від 2-х тижнів до 4 років, які за станом здоров’я потребують постійного медичного нагляду.

Зазначимо, що гроші, на які були придбані підгузки та дитяче харчування, зібрали спортсмени тренажерного залу “Моноліт” (головний тренер залу та заступник директору Фонду – Роман Красицький). До речі, це не вперше сильні чоловіки та жінки збирають гроші, щоб хоч чимось облегшити життя маленьким діточкам, які залишилися без батьківського піклування через вроджену патологію. На наприкінці серпня 2020 року монолітовці також побували з аналогійною акцією у цьому будинку дитини.

Як зазначає директор Благодійного Фонду “Моноліт” Олександр Кабанов, діти невинні, що народилися з патологією та залишилися без батьків. Але їм треба жити та вони мають право, як й їхні однолітки, хоча б на комфортний сон та повноцінне харчування.

На жаль, сьогодні ми бачимо, що грошей, які дає держава на утримання подібних закладів, вкрай недостатньо для перекриття усіх існуючих там потреб. Але чужих дітей не буває. Тому наш Фонд й надалі планує приділяти особисту увагу будинку дитини”, – підкреслює Олександр Кабанов.

Шановний відвідувачу цієї сторінки! Якщо Ви маєте змогу та бажання долучитися до наших акцій, зателефонуйте за номером (097) 991 98 99. З діючими акціями можна ознайомитися на нашому сайті fondmonolit.com у розділі “Збір коштів”.