Турбота про малюків

Вже минула середина літа, та багато хто зі співгромадян встиг відпочити у відпустці. Та поки хтось насолоджується різноманітністю відпочинку зі своїми діточками, є малеча, яка з перших днів свого життя опинилася без батьківській турботи…Йдеться про маленьких мешканців Дніпра, що за волею долі проживають у КЗ “Дніпропетровський спеціалізований будинок дитини” ДОР (вул. Петрозаводська, 371-а).

Ми вже неодноразово розповідали про те, як волонтери нашого Фонду допомагають цьому закладу, зокрема, періодично купуючи так необхідні там підгузки, дитяче харчування тощо. Ось й 22 липня за гроші, які були зібрані у тренажерному залі “Моноліт” (головний тренер залу та заступник директору Фонду — Роман Красицький), волонтери купили підгузки, дитяче пюре та сікНагадаємо, що у цьому комунальному закладі цілодобово мешкають 105 дітей у віці від 2-х тижнів до 4-х років, які за станом здоров’я потребують постійного медичного нагляду.

“Ми завжди готові прийти на допомогу до соціально незахищених верств населення, особисто — до дітей, — коментує цю акцію директор БФ “Моноліт” Олександр Кабанов. — У дитячому спецбудинку мешкають діточки, більшість з яких з самого народження мають серйозні захворювання. Повірте, кожного разу ми, дорослі чоловіки, йдемо звідти з вагою на серце та з бажанням ще хоч чим-небудь допомогти цим малюкам. Тому, безумовно, допомога цьому закладу — є одним з пріоритетних напрямів у роботі нашого Фонду”.

Шановний відвідувачу сайту! Якщо Ви маєте змогу та бажання долучитися до наших акцій, зателефонуйте за номером (097) 991 98 99. Також Ви можете самостійно купити підгузки для дитячого спецбудинку та принести їх до тренажерного залу “Моноліт” за адресою: м.Дніпро, вул. Антоновича (колишня вул.Свердлова), 26.